AYAK TOPUK ÇATLAĞI, ÇATLAMIŞ TOPUKLAR, NEDEN OLUR, NASIL GEÇER, NE YAPILIR

By Ceyda - Mart 06, 2020

kurumuş ayak derisi için doğal çözüm ve tedavisi


TOPUK ÇATLAĞI NEDEN OLUR NASIL GEÇER NE YAPILMALI

Topuk çatlağı neden olur, topuk çatlağı nasıl geçer, topuk çatlakları için evde ne yapılmalı, kurumuş ayak derisi için doğal çözümler gibi soruların cevaplarını bu yazımda topladım.

TOPUK ÇATLAĞI İÇİN NE YAPILIR ?

 Topuk çatlağı için ne yapılır, günlük hayatta çözüm aradığımız konulardan biridir belki de kuruyan ve çatırdayan ayak topuklarımız olabilir. Hal böyle olunca kadınlar bilir giydiğimiz ten çorabını bile yırtabilir bir sorun haline geliyor. Bende kurumuş ayak derisi ve topuk çatlakları olan kişiler için çözüm olabilecek vazelin'i nasıl uygulamamız gerektiğini anlatacağım.

PEKİ TOPUKLAR NEDEN ÇATLAR NEDEN KURUR NEDEN OLUR ?

Özellikle yazın ayaklarımız çorap giymediğimiz için korumasız kalır ve kurur. Kışın bunu o kadar fark edip sorun haline getirmeyiz.

sağlıklı ayaklar ve topuklar için doğal çözüm

BUNUN İÇİN YOK TOPUK TÖRPÜSÜ YOK YUMUŞATICI KREMLER YOK OVALAMA
AKLINIZA PEK ÇOK ÇÖZÜM ÖNERİSİ GELEBİLİR!

Ama ben size öyle bir şey söyleyeceğim ki bu ne bir ovalama ne de bir topuk törpüsü ile uğraşmanızı sağlayacak. Günlük olarak belli bir süre uygulayarak yapılan bu çözüm kısa sürede derdinize derman olacak.

vazelin kullanarak tedavi olan  kurumuş ayaklar ve çatlamış topuklar

SEVGİLİ OKUYUCULAR İŞTE O MUCİZEVİ ÇÖZÜM


En iyi topuk çatlak kremi hangisi derseniz vazelin diyorum. Nasıl yani diye soruyorsanız, vazelini duştan çıkınca topuklarımıza sürüyoruz ve pamuklu bir çorap giyip yatıyoruz. Sabah uyandığımızda pamuk gibi ayaklarımız olduğunu görüyoruz.

BİZZAT DENEDİM VE ZATEN BİLEN BİLİR VAZELİNDE GAYET EKONOMİK VE GAYET DOĞAL BİR ÜRÜN. 

kurumuş ayaklar ve topuklar için kadınlara özel doğal çözüm

Artık kuruyan ve çatlayan ayaklara ve topuklara son diye düşünüyorum. Umarım, ayakları ve topukları ile problemi olan sizlere faydalı bir yazı olmuştur. 


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum