1 AYDA PÜRÜZSÜZ CİLT - PÜRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

By Ceyda - Şubat 15, 2021

PÜRÜZSÜZ CİLT İÇİN NE YAPMALI, 1 AYDA PÜRÜZSÜZ CİLT, PÜRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Pürüzsüz cilt için ne yapmalı, 1 ayda pürüzsüz cilt, pürüzsüz bir cilt için yapılması gerekenler, 1 ay içinde pürüsüz bir cilt için yüzünüzü yıkayıp temizledikten sonra ve aynı zaman nemlendirici de uygulamadan önce mutlaka tonik kullanınız. Tonik olarakta gül suyu çok iyi bir doğal tonik hemde ekonomik bir üründür. Sabahları makyaj yapmadan önce yüzünüzü nemlendirin. 

1 ayda pürüzsüz cilt


Haftada bir defa da peeling yapınız ve ölü hücrelerden kurtulunuz. Peeling de doğal sabun ve deniz süngeri ile hafifçe masaj yaparak uygulayın.

Stresten kesinlike uzak durmaya çalışın. Yoga ve meditasyon ile bunu sağlayabilirsiniz. Her zaman yaşlanma karşıtı serum kullanın, bu cildinizin pürüzsüz canlı bir şekilde görünmesini sağlayacaktır.


DESTEK İÇİN REKLAMLARIMA TIKLAR MISINIZ ?

Anahtar Kelimeler : 1-ayda-puruzsuz-cilt,puruzsuz-cilt-icin-ne-yapmali,puruzsuz-bir-cilt-icin-yapilmasi-gerekenler,1-ay-icinde puruzsuz-cilt
  • Share:

Benzer İlginizi Çekecek İçerikler

1 yorum

  1. Akneye ( sivilceye ) eğilimli bir cildiniz varsa, bir krem yoğun şekilde cildinize nemlendirme kesinlikle yapmayın. öneri olarak belki de daha ince olan su bazlı bir losyon kullanarak cildini daha iyi hale getirebilirsiniz

    YanıtlaSil